"Yılmaz, 14 Mayıs'ta Yeni Bir Milli İrade Destanı Yazacağız"

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte Şebinkarahisar ve Alucra'da ilçe teşkilatıyla bir araya geldi.

261

AK Parti Giresun İl Teşkilatı'nın tam kadro sahada olduğunu belirterek, Türkiye Yüzyılı yolculuğunda Giresun genelinde merkez, ilçe, belde ve köylerde bazı ziyaretlerde bulunduklarını kaydeden Yılmaz, Milletimizin bugüne kadar olan teveccühü siyasetle tarif edilemeyecek özel bir bağdır. Bunu sokakta edilen duadan, verilen sözden bir kez daha anlıyoruz. Türkiye Yüzyılı yolculuğumuzda; milletimiz isteyecek, biz de milletimizin hayallerini, programlamaya, projelendirmeye ve hayata geçirmeye hep birlikte devam edeceğiz. Başarı AK Parti teşkilatının kaderidir. Gayretle sarıldığımız her işte, kaderin zaferden yana tecelli edebilmesi için çaba göstereceğiz. Gece gündüz demeden çalışan, Türkiye Yüzyılı'nın hikayesini hep birlikte yazacağımız tüm teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum. dedi.


Şebinkarahisar'da AK Parti ailesine yeni üye olan teşkilat mensuplarıyla da bir araya gelen Yılmaz, Farklı siyasi görüşlere sahip olmalarına rağmen, Doğru Zaman Doğru Adam,  Doğru Adımlarla Yola Devam diyerek ailemize katılan arkadaşlarımız ve İlçe teşkilatımızın katılımlarıyla, seçim koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik. Rabbim Cumhurbaşkanımıza ve AK davamıza destek veren tüm teşkilatlarımızdan razı olsun. diye konuştu.Giriş: 30 Nisan 2023 | Güncelleme: 30 Nisan 2023 | Okunma: 261


Kaynak: AK Parti Giresun
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.