"Vakıf İnsanı Azaklıoğlu Necati Bay Ömür Dediğinde…"

Vakıf İnsanı Azaklıoğlu Necati Bayın konuk olduğu Ömür Dediğin programı 10 Haziran Cumartesi gecesi 21.00de TRT Haber Televizyonunda yayınlanacak.

389

TRT Haberin sevilen belgesel programı Ömür Dediğin programının yapımcısı Zeliha İlhan Doymuş ve ekibi Giresun Bulancak doğumlu vakıf insanı Azaklıoğlu Vakfı kurucusu Necati Bay ile belgesel çekimi yaptı. Memleketi Bulancak ve yaşadığı yer olan İstanbul'da gerçekleştirilen çekimler sonrasında hazırlanan belgesel film, programın yayın günü olan 10 Haziran Cumartesi saat 21'de gerçekleştirilecek. 

Konuyla ilgili olarak konuşan Belgesel Yapımcısı İsmail Kahraman Vakıf insan Necati Bay ile biz daha önce bir belgesel çekimi yapıp onu Youtube kanalımızda yayına vermiştik. Bu programı yapan Zeliha İlhan Doymuş hanımefendi ve ekibine teşekkür ediyorum. Vakıf İnsanı Necati Bay'ı her STK yöneticisi ve gönüllüsünün tanıması gerektiğine inanıyorum. Ben de Cumartesi günü saat 21'de programı izlemek için TRT Haberi takip ediyor olacağım dedi.

Ömür Dediğin belgeseline konu olan Necati Bay'ın kurduğu bugüne kadar on binlerce öğrenciye burs veren Azaklıoğlu Vakfı her yıl 250'ye yakın üniversite öğrencisine karşılıksız eğitim bursu veriyor. 
Giriş: 08 Haziran 2023 | Güncelleme: 08 Haziran 2023 | Okunma: 389


Kaynak: İbrahim Balcıoğlu
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.