"TİRDEF, Hemşerilerini Kahvaltıda Buluşturdu"

Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF) Genel Kurulun ardından üye dernekler ve delegelere yönelik Bağcılar'da bulunan Giresun Konağında kahvaltı düzenledi.

85

Program saat 10.30'da Bağcılar Giresun Konağında başladı. Kahvaltıya geçilmeden önce TİRDEF Genel Başkanı Necdet Demirel kısaca yaptığı selamlama konuşmasında şöyle dedi, Öncelikle bu Pazar gününü ailenizden fedakârlık yaparak Tirebolu'ya ayırdığınızdan dolayı sizlere şahsım ve yönetim kurulum adına çok teşekkür ederim. Sn. Rektörüm, Sn. Dekanım, Sn. Federasyon ve dernek başkanlarım, değerli delegelerimiz, sevgili Tirebolulu hemşerilerimiz ve her zaman her yerde yanımızda olan yerel basınımızın değerli temsilcileri kahvaltımıza hoş geldiniz. Hepinizi selamların en güzeli ile selamlıyorum. Allah'ın rahmeti bereketi üzerinize olsun. Afiyet olsun dedi.


Kahvaltıda Tirebolu için neler yapabilir başlığı altında istişarelerde bulunuldu. Üniversitelerimizden akademik olarak destek sağlanması anlamında rektörümüz ve dekanımız gerekli katkıyı sunacaklarını belirttiler. Üye dernek başkanları ve delegeler Haymana’da Şehit Binbaşı Hüseyin Alparslan Kültür Evinin yapımına hız kesmeden devam edilmesi, öğrenci bursları, şehitlik ziyareti, ekonomik olarak TİRDEF'in güçlenmesi, üye olmayan diğer derneklerimizin TİRDEF çatısı altında toplanması ve katkılarının önemli olduğu gibi birçok konuda istişareler yapıldı. 

Kahvaltımıza üye dernek temsilcilerimiz, delegelerimizin yanı sıra, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Gelişim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, YTÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Halit Keskin, Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanı Rüstem Tüysüz, Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Esenler Belediye Meclis Üyesi Musa Ada katıldı.


TİRDEF Genel Başkanı Necdet Demirel kapanış konuşmasında, Toplantıya katılan protokole mensupkişilere ve davetlilere tek tek teşekkür etti. Sayın dernek başkanlarımız, sayın delegelerimiz, tüm önerilerinizi ilgili yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ile not aldık. Bu istekleri Yönetim Kurulumuzda görüşerek bir takvim oluşturarak Allah'ın izni ile hep birlikte gerçekleştireceğiz. Yapılan her faaliyet, yapılan ve yapılan her çalışmalardan sizleri gerek bu tür toplantılar, gerek sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bilgilendireceğiz dedi.Giriş: 12 Şubat 2024 | Güncelleme: 12 Şubat 2024 | Okunma: 85


Kaynak: TİRDEF
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.