Tayyar Bayram'dan Doğankent İçin Geçmiş Olsun Mesajı

144

Tayyar Bayram, şiddetli yağış dolayısıyla sel ve heyelanların yaşandığı Doğankent ve Köylerindeki insanlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Doğankent Güdül Köyü eski Muhtarlarından Tayyar Bayram, Doğankent ilçesi ve çevresinde yaşanan sel felaketinde zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak başta Doğankent Kaymakamı Tuncay Karataş, Belediye Başkanı Rüşan Özden, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Halil Babayiğit ve  Mühendis Feridun Karagöl, Özel İdare Müdürü Murat Dede ve tüm kurum ve kuruluşların personeline geçirmiş olduğumuz sel felaketinde yanımızda bulundukları için sonsuz teşekkürler ederim.

Bayram, sel afeti nedeniyle Doğankent'e gelerek Devletin her türlü imkanlarını seferber eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum,Tarım orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye teşekkür ederim diyerek. Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Kürtün Kaymakamı Mustafa Ayvat, Kürtün Belediye Başkanı Enver Şen, Ağrı, Trabzon, Ordu,Gümüşhane ve Kürtün Belediyesi ile Sağlık Bakanlığı personeline teşekkür ederim dedi.Kaynak: harsitvadisi.com