"Tatlı, Çamoluk, Alucra, Ş.Karahisar'da"

Giresun AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

393

Tek tek ilçeleri ziyaret eden Kenan Tatlı, teşkilat mensuplarıyla buluşup, üç kademe yönetim üyelerine 2023 hedefleri doğrultusunda neler yapılması gerektiğini anlattı. Toplantılarda; yollarına daha güçlü bir şekilde devam ettiklerini, çalışma azmimiz ve davamıza verdiğimiz değerle Güçlü Türkiye yolunda daha ileriye gideceklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, nelerle uğraştıklarını görünce yalnız bırakılmaması gerektiğinin önemini de belirten Tatlı,  Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderle çalışmaktan onur duyduklarını, inançlı, çalışkan, gece gündüz demeden milleti için yaşayan bir Cumhurbaşkanına sahip olduklarını söyledi. 

İl Başkanı Kenan Tatlı ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti Şebinkarahisar Gençlik Kolları Başkanlığı'nın düzenlediği  Mahalle Bizim Gençlik Bizim buluşmasını da iştirak etti. Gençlerle bir araya gelmekten dolayı çok memnun olduğunu, geleceğimiz olan arkadaşların davamızın bilincinde yetişen nesil olduklarını söyledi. Özellikle 2023, 2053 ve 2071 vizyonunun gerçekleşmesinde önemli rol oynayacak arkadaşlarımızın var olduğunu görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kenan Tatlı; eminim ki vatan bilinci, millet aşkı bir nesille geleceğimizi daha aydınlık günlerin beklediğini belirtti. Giriş: 27 Ekim 2021 | Güncelleme: 27 Ekim 2021 | Okunma: 393


Kaynak: AK Parti Giresun
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.