"Savaş Şahin yeniden Giresunspor yönetiminde"

Amerika'da yaşayan iş insanı Amerika Karadeniz Giresunlular dernek başkanı ve geçtiğimiz dönemde Giresunspor Yönetim kurulu üyesi ve Yurtdışı temsilcisi olan Savaş Şahin yeniden yönetim kurulu üyesi oldu.

98

Cumartesi günü yapılan olağan üstü genel kurulda   Mevcut başkan Hakan Karaahmet  güven tazelerken Tff birinci ligde yol arkadaşlarının ekseriyetine yönetimde yer verdi. Yönetim kuruluna ciddi isimler kattı tabiri caizse yönetime transferler ses getirdi diye biliriz.

Giresunspor yönetim kurulunda Amerika'da yaşayan hemşerilerimizden Gazeteci Candemir Sarı ve iş insanı Özkan Akıllı bulunuyor.

Pandemi dönemi  olmasına rağmen Savaş Sahin başkan ve arkadaşları yurtdışında Giresunspor için ciddi çalışmalar yaparken Şahin başkan Giresun'da ve İstanbul'da bir çok ilçeye şampiyonluk bayrakları astırmıştı Savaş Şahin başkan başta olmak üzere Giresunspor yönetiminde görev alan bu zor günlerde ben varım diyen herkesi tebrik eder başarılar dilerim. Giriş: 20 Temmuz 2021 | Güncelleme: 20 Temmuz 2021 | Okunma: 98


Kaynak: Aydın Kömürcü
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.

Son 5 Yorum

Tüm Yorumlar

Yorum Ekle