Şampiyonluğumuzun verileceğine inanıyoruz

257

Ne kadar destek olurlarsa, o kadar sağlam takım oluşturulur.

Yalova Çotanaklarspor Kulübü Başkan Yardımcısı Mesut Demir, Yeşil-Beyazlı takımlarının hak ettiği şampiyonluğunun verileceğine inandığını söyledi. Ayrıca Demir, kulübe destek olunması yönünde Çotanaklarspor'a gönül verenlere seslenerek, Ne kadar destek olurlarsa, o kadar sağlam takım oluşturulur dedi.

2019-2020 futbol sezonunda 1. Amatör Küme'de şampiyonluğu son dakikada kaçıran ancak yaşanan olaylar sonrasında itirazda bulunan Çotanaklarspor, kendi lehine çıkacak kararı dört gözle beklemeye başladı. Şampiyonluğun kendilerine verilmesi gerektiğini savunan Yeşil-Beyazlıların başkan yardımcısı Mesut Demir geride bıraktıkları sezonda hangi şartlarda futbol oynadıklarını hatırlattı. Şampiyonluğumuzun verileceğine inanıyoruz. Çotanaklarspor Kulübü Başkan Yardımcısı Demir, İki dönem şampiyonluğa oynadık. Ne şartlarda oynadığımız herkes biliyor. Bu sene yaşadığımız talihsiz olaylardan dolayı ne yazık ki şampiyonluğumuz verilmedi. Şu anda süreç devam ediyor ve 15 Eylül'z şeklinde konuştu. 

Ne kadar destek olurlarsa, o kadar sağlam takım oluşturulur. 

Sadece yönetim değil, taraftarın da takımlarına sahip çıkması gerektiğini belirten Demir, Tabii ki burada yönetime büyük iş düşüyor ama sadece yönetim olarak değil arkadaşlarımıza taraftarlarımıza bize destek veren bize gönül veren herkese büyük iş düşüyor. Bu kulübe destek olmaları lazım ki bu kulüp ayakta dursun. Yalova'da Giresunluları temsil eden Çotanak spor kulübüdür. Biz sadece Yalovalılardan veya Yalova'da yaşayan Giresunlulardan değil memleketimiz doğduğumuz yer Giresun'daki işadamlarımızdan vatandaşlarımızdan da destek istiyoruz. Herkesin bu taşın altına elini koymaya davet ediyorum. Ne kadar destek olurlarsa o kadar sağlam takım oluşturulur ifadelerini kullandı.
Kaynak: Giresun Medya Platformu