"Saadet Partisi Tirebolu İlçe Divan Toplantısı yapıldı"

Saadet Partisi ilçe binasında yapılan toplantıya Saadet Partisi Giresun il teşkilatından da katılımlar oldu.

349

Her ay mutad olarak yapılan Divan Toplantısı ilçe yönetim kurulu ve parti üyelerinin katılımıyla yapıldı.İl Başkan Yardımcısı Musa Çakı ve İlçe Başkanı Ayhan İnal'ın yaptığı konuşmalar ile başlayan toplantı üyelerin soru ve cevapları ile devam etti. İlçe Başkanı Ayhan İnal Eylül ayı içinde yapılan faaliyetleri katılımcılara anlattı. Fındık mevsimi dolayısıyla çok fazla faaliyet yapamadıklarını söyleyen İnal, Cansuyu Derneği tarafından gönderilen yardım malzemelerini ilçeye gelen ve yardıma muhtaç kişilere dağıtıldığını, bu yardımı alan kişilerden olumlu dönüşler olduğunu belirtti. 

İl Başkan Yardımcısı Musa Çakı ise il olarak yapılan faaliyetleri kısaca anlattıktan sonra Tirebolu ilçe teşkilatından ve yapılan faaliyetlerden memnuniyetini dile getirdi. Ay sonu yapılacak İl Divan Toplantısına, Tirebolu ilçe teşkilatının tam kadro katılımını beklediklerini söyleyerek toplantıya Genel Başkan Başkan Yardımcısı Av. Bülent Kaya'nın da katılacağını ve yaklaşan cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler hakkında açıklayıcı açıklamalar yapacağını belirtti.

Toplantıya Saadet Partisi Giresun İl Başkan Yardımcısı Musa Çakı, İl Sekreteri Metin Kolukısa ve Tirebolu İlçe Sorumlusu Salih Öztürk, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu ve davetliler katıldı.Giriş: 26 Eylül 2022 | Güncelleme: 26 Eylül 2022 | Okunma: 349


Kaynak: İbrahim Balcıoğlu
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.