"Modülasyon Enerji Sistemleri Firması Yetkililerinden Doğankent Halkına Teşekkür"

Modülasyon Sistemleri Firması Yaklaşık 1 haziran 2022 den itibaren Giresun ili Doğankent ilçesinde Isıtma Sistemleri Doğalgaz Kombi Kazan Tesisat Montaj ve Servis dalında faaliyete başlamıştır.

161

Bişkin, Değerli Doğankent halkımızın büyük bir çoğunluğu kombi Konusunda immergas kombiyi tercih etmiş olup firmamız bununla birlikte zirvede yer almıştır. Bu Vesile ile şirin ilçemiz Doğankent'e doğalgazın gelmesine Vesile Olan önce Devletimize Ve Devletin Yetkili kurumlarına, Doğankent belediye başkanı sayın Rüşan Özden Bey Ve  yönetimindeki bütün Yetkililerine Firmamızı uzun yıllardan beri immergas ailesi ve bünyesi altında tutan ve bizlerden her türlü desteğini eksik etmeyen immergas Türkiye genel müdürümüz Sayın Salih Yaşar Bey'e, İmmergas Karadeniz bölge satış müdürümüz sayın Ümit Keleş Bey'e, İmmergas Türkiye Yetkili servis müdürümüz Kıymetli Yeşim Büyükgöncü Hanımefendi'ye Sonsuz Saygılarımı Teşekkürlerimi Sunuyorum.

Ayrıca, Doğankent ilçesinde isimlerini sayamadığım okadar çok değerli müşterilerimiz varki hiç kimseyi ayırmadan tercih eden veya etmeyen kim varsa hepsine samimiyetimle teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri tercih ettiğinizde değerli olduğumuzu hissettik, Doğankent halkına verdiğimiz Hizmetin Ve güvenin daima arkasındayız  sizlerin eleştiri ve tercihi bizim büyümemize katkıda bulunmaktadır. Dedi.

DOĞALGAZ MONTAJ ve KURULUNDA KALİTEDE ÖNCÜ, MODÜLASYON ENERJİ SİSTEMLERİ

Giriş: 17 Mart 2023 | Güncelleme: 17 Mart 2023 | Okunma: 161


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.