"Mete Bahadır Yılmaz'ın Basın Açıklaması"

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle AK Parti Giresun İl Başkanlığına atanan Mete Bahadır Yılmaz, şahsına duyulan güven dolayısıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere bütün AK Parti ailesine teşekkür etti.

115

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın halka hizmet davasında AK Parti Giresun İl Başkanlığındaki hizmet bayrağını devralmış bulunuyoruz. Öncelikle bugüne kadar ülkemize ve milletimize hizmet etmiş tüm dava arkadaşlarımıza, başkanlarımıza ve teşkilat üyelerimizin her birine de emekleri için tek tek teşekkür ediyorum. Hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun. Rabbim, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çıkmış olduğumuz hizmet yolculuğunda, teşkilatımız ile birlikte bizlere ilimiz, bölgemiz, ülkemiz, milletimiz ve devletimiz için daha güzel hizmetler yapmayı nasip etsin dedi.

Kaybedecek zamanları olmadığına dikkat çeken Yılmaz, Hepimizin bildiği üzere ülkemizde 6 Şubat tarihinde 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerle çok büyük afetler yaşadık. Bu depremden 500 kilometrelik alan ve yaklaşık 14 milyon insanımız etkilendi. Bir kez daha deprem afetinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, acılı ailelerine, ülkemize ve milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum. 

Depremin ilk anından itibaren devletimiz tüm imkanlarıyla birlikte seferber oldu. Türkiye büyük bir devlettir ve bu depremin yaralarını da hep birlikte saracağız. Bir yandan devlet-millet omuz omuza vererek asrın felaketinin izlerini silmeye çalışırken diğer taraftan da Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Türkiye Yüzyılı vizyonuyla 2023 seçimlerinin çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. Kaybedecek bir dakikamız bile yok. Cumhur İttifakı olarak tüm teşkilatlarımızla birlikte 2023 seçimlerinden alnımızın akıyla çıkmak için bütün gücümüzle sahada olmaya devam edeceğiz. Çalmadık kapı, sıkmadık el, derdine derman olmadığımız bir tek vatandaşımız kalmayana kadar da gece gündüz demeden çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun ifadelerini kullandı.Giriş: 02 Mart 2023 | Güncelleme: 02 Mart 2023 | Okunma: 115


Kaynak: AK Parti Giresun
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.