"Kurban Bayramı Mesajları"

Doğankent esnafları Kurban Bayram mesajı yayınladı

136

Muhittin PİR'den Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent esnaflarından Turkcell bayii sahibi Muhittin PİR Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

PİR mesajında, Mübarek Kurban Bayramı tüm İslam alemi ve Türk milletine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimle. İyi bayramlar diliyorum. dedi.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

İlyas Patan Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent esnaflarından İlyas Patan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Patan Mesajında, Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir, yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Bayramınız mübarek olsun. Bu yıl Kurban Bayramında, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. İslam aleminin ve Türk milletinin Kurban Bayramı kutlu olsun.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

İrfan Tüfekçi den Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent Esnaflarından İrfan Tüfekçi, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Tüfekçi mesajında, Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Tayyar Bayram'dan Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent Güdül Köyü eski muhtarlarından Tayyar Bayram Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bayram yayınladığı mesajda, Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun. Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyor, tüm islam alemi ve Türklerin Kurban Bayramını kutluyorum.dedi.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Metin Yılmaz'ın, Kurban Bayramı Mesajı 


Gümüşhane ili Kürtün ilçesi esnaflarından Metin Yılmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yılmaz Mesajında şunlara yer verdi, Kurban Bayramı'nın, insanlığın huzur ve barışına vesile olmazsını diliyor, tüm Türk ve İslam aleminin Kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.Giriş: 20 Temmuz 2021 | Güncelleme: 20 Temmuz 2021 | Okunma: 136


Kaynak: Harşit Vadisi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.

Son 5 Yorum

Tüm Yorumlar

Yorum Ekle