"Kurban Bayramı Mesajları"

Doğankent Esnafları Kurban Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayınladılar.

481

Rüşan Özden'in Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent Belediye Başkanı Rüşan ÖZDEN Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Kurban Bayramı öncesinde bir kutlama mesajı yayınlayan Doğankent Belediye Başkanı Rüşan ÖZDEN, Bilindiği gibi, bayramlar sevincin ve mutluluğun paylaşıldığı, günlük hayatın getirdiği her türlü üzüntü ve dargınlığın unutulması, küskünlüklerin terk edilmesi ve sevgiyle kucaklanılması gereken özel günlerdir. Kurban Bayramının, bir yandan duyguların tazelenerek, ruhların dinlendirilerek bir yandan da geçen zamanın muhasebesi yapılarak geçirilmesi yararlı olacaktır. Sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşmanın, duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı böyle zamanların çoğaltılması ve her günün bayram gibi yaşanabilmesi için gayret sarf etmeliyiz. Kurban Bayramı ve diğer özel günlerin bizlere hatırlattığı en önemli husus budur. Kurban Bayramının ülkemiz ve milletimiz için önemini anlamanın yanı sıra dünya çapında savaş, açlık, yoksulluk ve zulüm altında olan insanların sıkıntılarını paylaşmak, onları da hatırlamak büyük önem arz etmektedir. Dualarımızda ve Kurban Bayramı sevincimizde tüm insanlarla birlikte İslam Alemi'ni de unutmamak gerekir dedi.

Bayram ve diğer özel günlerde büyüklerin ve bu vatanı bizlere emanet eden atalarımızın hatırlanması gerektiğini savunan Ak Parti İlçe Başkanı ÖZDEN, Bize bu yurdu armağan edenleri, bütün şehit ve gazilerimizi, hayatını bu ülkenin birlik ve bütünlüğüne, gelişmesine adayan isimsiz kahramanları bu bayram günlerinde de saygı, minnet ve rahmet ile anmak hepimizin vefa borcudur. Doğankent'te yaşayan tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramını en samimi duygularımla tebrik ediyor, sevdikleriyle beraber daha nice bayramlara, sağlık ve mutluluk içinde ulaşmalarını yüce Allahtan temenni ediyorum diye konuştu.

Muhittin Pir'den Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muhiddin Pir Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Pir Mesajında, Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı'nın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

Tayyar Bayram'dan Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent Güdül Köyü eski muhtarlarından Tayyar Bayram Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bayram yayınladığı mesajda, Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun. Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyor, tüm islam alemi ve Türklerin Kurban Bayramını kutluyorum. dedi.

İrfan Tüfekçi den Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent Esnaflarından Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İrfan Tüfekçi, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Tüfekçi mesajında, Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

İlyas Patan Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent esnaflarından İlyas Patan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Patan Mesajında, Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir, yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Bayramınız mübarek olsun. Bu yıl Kurban Bayramında, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. İslam aleminin ve Türk milletinin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Hamza Alim'den Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent esnaflarından Teknik Tarım sahibi Hamza Alim Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Alim mesajında, Mübarek Kurban Bayramı tüm İslam alemi ve Türk milletine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimle. İyi bayramlar diliyorum. dedi.Giriş: 07 Temmuz 2022 | Güncelleme: 07 Temmuz 2022 | Okunma: 481


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.