"Kültür Yolculuğunda GİRİB Yetkilileri Ağırlandı"

Mavi Karadeniz Tv ekranlarında her hafta yayın yapan Kültür Yolculuğu Programı'nın bu haftaki konukları Giresunlu İş İnsanları ve Bürokratları Derneği yetkilileri oldu.

233

Dernek Genel Başkanı Kemal Tokmak, Genel Başkan Yardımcısı İlhan Avutman, Genel Sekreter İzzet Kaşık ve üye Mustafa Taşdemir'in katıldığı programı gazeteciler Sadi Toygar ve Gülsen Akyol Mutlu birlikte sundular.

Genel Başkan Kemal Tokmak 2015 yılında Kocaeli'nde kurulan derneğin, Ankara, Samsun ve Giresun'da şubelerinin açıldığını geçtiğimiz günlerde genel merkezin Ankara'ya taşındığını söyledi. İstanbul da Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere, İzmir, Bursa, Tekirdağ ve Sakarya illeri olmak üzere Türkiye'nin 9 noktasında şube açarak Türkiye'nin tek ve ilk derneği olarak ve gönüllülük esasına dayalı hizmet vereceğiz dedi. Derneğin tüm bütçesinin üyelerin kendi gelirlerinden oluştuğunu, bu güne kadar bağış ya da yardım kabul etmediklerini söyledi.

GİRİB Derneği Başkanı Kemal Tokmak, siyasete girmeyi düşünmediklerini, siyasi partilere eşit mesafelerde yaklaştıklarını, siyasete girmek isteyenlere de başarılar dilediklerini ifade etti.

Mantık olarak dernek yöneticilerinin önce derneklerde başarı sağlamalarının önemli olduğuna, derneğini başarıya götüren çalışmalara imza atan kişilerinde siyasete gitmelerinin toplumun karar vermesi gerektiğini vurguladı. Programa katılan İlhan Avutman, İzzet Kaşık ve Mustafa Taşdemir dernek faaliyetleri ve kendi çalışmaları hakkında görüş ve düşüncülerini beyan ettiler.Giriş: 25 Ocak 2023 | Güncelleme: 25 Ocak 2023 | Okunma: 233


Kaynak: Gülsen Akyol Mutlu
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.