"Kaymakam Karataş, Askerlere Plaket verdi"

900

Doğankent Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Doğankent Kaymakamı Tuncay Karataş, tayin dönemi nedeni ile Doğankent'ten tayını çıkarak ayrılacak olan askerlere plaket ve belge verdi.

Tayını çıkarak ilçeden ayrılacak olanlar adını bir konuşma yapan Jandarma Ast.subay Adem Gök, Göreve burada başladım. Komutanlarımın tecrübelerinden faydalandım, benden yardımlarını esirgemeyen tüm komutan ve arkadaşlarıma teşekkür ederim. dedi.

Jandarma Ast subay çavuş Kamil Çelebi ise, huzurlu, rahat ve mutlu olarak uzun yıllar görev yaptığım askeriyeden emekli oluyorum. Sivil hayatta sizleri unutmayacağım, buradan güzel anılarla ayrılıyorum. Dedi.

Doğankent Jandarma komutanı Oğuzhan Özturan, nerede çalıştığınız değil, kimlerle çalıştığınız öneli, yeni, görev yerlerine başarılar dilerim.Dedi. Emniyet Amiri Komiser yardımcısı Kenan Altun ise, Sizlerle ailelerinize yeni yerlerinizde mutluluk ve sağlıklı günler dilerken burada bir eviniz ve arkadaşlarınız olduğunuzu unutmayın. Dedi.

Kaymakam Tuncay Karataş yapmış olduğu konuşmada, İlçemizde görev yaptığınız için sizlere teşekkür ederim. Aile, Vatan ve Bayrak için görev yapmaktayız. Sizlerin elinizden gelenin en iyisini yapacağınızdan hiç şüphem yok. Görev de yükseldikçe alçak gönüllü olarak şefkatli olun. Yeni görev yerinizde hepinize mutluluklar dilerim.Dedi.

Konuşmaların ardından tayınları çıkan 6 askere plaket ve başarı belgeleri, Kaymakam Tuncay Karataş, Emniyet Amiri Komiser yardımcısı Kenan Altun, Gazi Yavuz Gündoğdu, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Oğuzhan Özturan ve Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Ast Subay Kemal Bodur verdiler.
Giriş: 24 Haziran 2020 | Güncelleme: 24 Haziran 2020 | Okunma: 900


Kaynak:
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.