"Kaptanoğlu İnşaat Çalışmaları"

Kaptanoğlu inşaat, anahtar teslim daire yaparak kendinden, kaliteli işçilikten ve zamanında işini yapması dolayısı ile de Vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

455

Kaptanoğlu inşaat Kürtün Günyüzü Köyünde ve Tirebolu Eymür Köyünde Kaba inşaattan anahtar teslimi inşaatlar ile tadilat işleri yapmaktadır. İnşaat işleri yanında Kalorifer petekleri ve Doğalgaz tesisatı işçiliği yapan Kaptanoğlu İnşaat sahibi Hüseyin Öztürk inşaat sektöründe ilgi görmektedir.

Kaptanoğlu İnşaat sahibi Hüseyin Öztürk yaptığı açıklamada, İnşaat üzerine son zamanda ilgi güzel, Son zamanda anahtar teslim daireler yapıyoruz. Bir elden anahtar teslim daire yapan Kaptanoğlu inşaat kendinden kalite işçilikle zamanda işini yapması yaparak bitirmesi vatandaşlar tarafından memnuniyet karşılanıyor. Kaba inşaattan anahtar teslimine kadar bir elden çıkıyor. Aynı zamanda doğalgaz işi ve kalorifer petek satışı mevcuttur olup tesisat işçiliği yapılmaktadır Öztürk, Günyüzü köyünde anahtar teslim inşaat işleri ve tadilat işleri yapmaktayız. Merkez mahallede ise mobilya işleri ve Eymür köyünde sıva montalama, sıva ve plastik doğrama, cam işleri yapıyoruz. Dedi.


Hüseyin Öztürk diyor ki Kaptanoğlu inşaat uğramadan inşaatla alakalı iş yapmak, yaptığı işleri görmeden karar vermeyin. Öztürk, inşaat işi kalite ve ekip işidir diyor.

irtibat Telefon: 0552 282 57 28 Giriş: 03 Aralık 2021 | Güncelleme: 04 Aralık 2021 | Okunma: 455


Kaynak: Harşit Vadisi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.