"İsmail Kudu, Çatalağaç Köyü İhtiyar Heyetine Seçildi"

Doğankent Çatalağaç Köyünde 31 Mart 2024 pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde İsmail Kudu halk tarafından aza olarak seçildi.

206

Doğankent Çatalağaç Köyünde 31 Mart 2024 pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde aday gösterilen İsmail Kudu 96 oyla köy ihtiyar heyetinde 1. sırada yer aldı. Kudu ile sohbetimizde köyümün vatandaşları bana oy atarak 1. sırada  seçerek ağır sorumluluk verdiler. Bu sorumluluğumun bilincinde olarak hareket ederek görevimi en iyi şekilde yapıp vatandaşlarıma layık olmaya çalışacağım. mazbatamı alıp görevime başladı.


Ayrıca seçimlerde bana oy veren, vermeyen tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Dedi.

İsmail Kudu Kimdir


Kudu, 1978 tarihinde Tirebolu'da doğdu. İlkokulu Çatalağaç Köyü Derindere Mahallesi Birleştirilmiş Sınıflı İlkokulda okudu. Ortaokula, Doğankent Ortaokulunda başlayarak Bursa'da tamamladı. Liseye Van'da başlamasına rağmen devam edemedi. Askerliğini 18 ay yaparak geldikten sonra özel sektörde çalışarak emekli oldu. Halen Çatalağaç Köyünde bulunan Alagöz Madene ait işyerinde çalışmaya devam etmektedir. Kudu, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Çatalağaç köyü ihtiyar heyetinde 1. Aza olarak seçilerek görev almıştır. Kudu, bir çocuk babasıdır.
Giriş: 11 Mayıs 2024 | Güncelleme: 11 Mayıs 2024 | Okunma: 206


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.