"İlyas Patan'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı"

Doğankent esnaflarından İlyas Patan Cumhuriyetimizin kurucusu ve Kurtuluş Savaşının eşsiz kahramanı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 82.ci yılında minnet ve şükranla anıyoruz.

524

Patan Mesajında, Cumhuriyetimizin kurucusu ve Kurtuluş Savaşının eşsiz kahramanı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 82.ci yılında minnet ve şükranla anıyoruz. Atatürk, Ulusal bağımsızlığımızın, birlik ve beraberliğimizin simgesi, ulusumuzun geleceğini her zaman aydınlatacak bir ışık kaynağı ve bizlere tam bağımsız, çağdaş bir devlet ve Cumhuriyeti armağan eden, tarihin akışını değiştirerek yaşadığı çağa damgasını vuran, başarıları ile tüm insanlığın saygısını kazanan büyük bir devlet adamıdır. Büyük önder Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere armağan etmiş olduğu miraslarını koruyup yüceltmek için gayret saf etmeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ulusumuzun kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü 82.ci ölüm yıldönümünde bir kez daha sevgi, şükran ve rahmetle anıyor, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimize rahmet diliyorum. Dedi.Giriş: 08 Kasım 2020 | Güncelleme: 14 Mart 2021 | Okunma: 524


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.