"Hastanelerimizin Doktor İhtiyacını Gideriyoruz"

AK Parti Giresun Milletvekili, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi Ali Temür, yaptığı açıklamada Giresun'umuza sağlık alanında hizmetlerimiz devam ediyor.

76

Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin KOCA ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürümüz Dr.Celal Şahin ile yaptığımız görüşme sonucunda  Sağlık Bakanlığınca gerçekleştirilecek olan 117. dönem hizmet yükümlülüğü kurası kapsamında Giresun genelinde ihtiyaç duyulan branşlarda görev yapmak üzere il genelinde toplam 11 hekimin atanacağı müjdesini verdi. 

Başta Eğitim Araştırma Hastanemize, Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanemize ve İlçe Hastanelerimize atanacak olan Nöroloji Uzmanı, Mikrobiyoloji Uzmanı, Genel Cerrahi Uzmanı, Kardioloji Uzmanı, Göğüs Hastalıkları Uzmanı ve Dahiliye Hastalıkları Uzmanı olmak üzere 11 doktorumuz hastanelerimizde hizmetlerine başlayacaktır. Şimdiden ilimizde göreve başlayacak Hekimlere başarılar diliyorum. 

Desteklerini bizlerden esirgemeyen Sağlık Bakanımız Dr.Fahrettin Koca'ya ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürümüz Dr.Celal Şahin'e hemşerilerim adına çok teşekkür ediyorum. Dedi.Giriş: 01 Temmuz 2024 | Güncelleme: 01 Temmuz 2024 | Okunma: 76


Kaynak: Ali Temür
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.