"Gölpark Hayırlı Olsun"

Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz, Gölpark hayırlı olsun dedi.

357

Çamoluk Belediye başkanı yapmış olduğu duyuruda şu sözlere yer verdi, Değerli Hemşehrilerim, Çamoluk Belediyesi olarak İlçe hüvviyeti kazandığımız tarihten bu yana en büyük eksiklerimizin başında belediyemize ait menkul yada gayrimenkule neredeyse hiç sahip olmamamız geliyordu. 31 Mart 2019 seçimlerinde, yetkiyi şahsıma ve meclis üyelerimize verdiğiniz günden bu yana tam iki yıldır bu hususu kendimize dert edindik ve  edinmeye devam ediyoruz.

Bu hassasiyetle ilçemizin gözbebeği konumunda yer alan Gölpark alanımız 2002 yılından bu yana İçişleri Bakanlığı'na tahsisli bulunuyordu. Kaymakamlığımıza, Valiliğimize yazılar yazdık. Ankara' ya İçişleri Bakanlığı'na, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na, yetkili daire başkanlarına, genel müdürlere defalarca gittik, derdimizi anlattık ve sonucunda göreve gelişiminin 2.yıl dönümünde Gölpark artık Çamoluk Belediyesine tahsislemiş durumdadır. 2002 yılından bu yana bir türlü ilçemize resmiyette kazandırılamayan Gölpark alanı ÇAMOLUK'A kazandırmayı bize nasip eden Rabbime şükürler olsun. Ben inanıyorum ki İlçemiz adına her türlü ilkleri hep beraber gerçekleştireceğiz.

Biz hemşehrilerimizin öz benliğinden aldığımız güç ve azimle, yapılamayanı yapmaya, söylenmeyeni söylemeye, Çamoluk için terimizin, kanımızın son damlasına kadar mücadeleye devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimize saygılar sunuyor, İlçemiz adına hayır dualarını eksik etmemelerini rica ediyorum dedi.Giriş: 02 Nisan 2021 | Güncelleme: 02 Nisan 2021 | Okunma: 357


Kaynak: Yavuz Kayacık
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.