"Giresunumuza sağlık hizmetimiz tüm hızıyla devam ediyor"

AK Parti Giresun Milletvekili, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi Ali Temür, yaptığı açıklamada Giresun'umuza sağlık alanında hizmetlerimiz devam ediyor.

78

Sağlık Bakanımız ile ilimizin sağlık sorunlarını çözme konusunda sürekli temas halindeyiz. İlimizin sağlık konusunda tüm ihtiyaçlarını yakından takip etmekteyiz. 

Hastalarımızın her türlü tedavisini ilimizde çözme konusunda gerek ekipman gerekse doktor kadrosu konusunda çözmek için tüm gayretlerimizi sarf etmekteyiz.  

Sağlık Bakanlığımızla kurduğumuz koordine sonucunda Eğitim Araştırma Hastanemizin, Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanemizin ve İlçe Hastanelerimizin her türlü 

ihtiyaçlarını yerinde tespit ve incelemesini yapmak üzere Sağlık Bakanlığımızdan uzman ekipler bugün ilimizde incelemeye başladı. İl Sağlık Müdürümüz ve ekibiyle birlikte hastanelerimizde bakım onarım, hastane bina güçlendirme ve yeni bina yapımı ile ilgili çalışmalar yapacaklar. Eksiklikler uzmanlarca yerinde tespit edilip kaliteli bir sağlık hizmeti sunma adına çözüm için gerekli adımlar hızlı bir şekilde yerine getirilecektir. Sağlık Bakanlığımız ekiplerinin yapmış oldukları çalışmalar sonucunda bakım ve güçlendirmeye ihtiyacı olan hastane binaları ile yeniden yapılacak olan hastane binalarının yapımı konusunda süreci hızlandıracağız. 

İlimizden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Sağlık Bakanlığımıza hemşerilerim adına çok teşekkür ediyorum dedi. 
Giriş: 03 Temmuz 2024 | Güncelleme: 03 Temmuz 2024 | Okunma: 78


Kaynak: Ali Temür
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.