"Giresun Şampiyonu Alucraspor Oldu"

Giresun 2.Amatör Ligi play off final maçında Bahçelievlerspor ile mücadele eden Alucraspor sahadan 3-2 galip ayrılarak şampiyon oldu.

63

Ordu ilimizde yaşayan Alucralılar, Alucra Merkez ve Yöresi Derneğinin organizesiyle Giresun 2023-24 2. Amatör Play-Off grup şampiyonu Alucraspor'un final maçına akın etti. 23 Haziran 2024 Pazar günü saat 15.00'da 2. Amatör Küme Final Maçında Bahçelievlerspor ile mücadele eden Alucraspor'u destekleyen taraftarlar final maçını şölen havasında izledi.

Ordu ilimizde yaşayan Alucraspor taraftarları Giresun 75.Yıl Sahası önünde pankart açarak davul zurna eşliğinde tribünlere kadar mini kortej yürüyüşü gerçekleştirdi.

Giresun 75.Yıl Sahasının tribünlerinde yankılanan davul, zurna sesleri ile gol sevincinin çığlıkları birbirine karıştı. Coşkulu bir atmosfere kapılan taraftarlar Alucra Diki(Horan) oynadılar.

Ordu Alucra Merkez ve Yöresi Derneği Kurucu üyeleri tarafından temin edilen davul zurna ile adeta şölene dönen karşılaşmadan 3-2 galip ayrılan Alucraspor'a 1. Amatör Kümede başarılarının devamını dilediler.Giriş: 24 Haziran 2024 | Güncelleme: 24 Haziran 2024 | Okunma: 63


Kaynak: Yavuz Kayacık
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.