"Giresun Sağlık Platformu Üyeleri Eyüp Sultan'da Toplandı"

Giresun Sağlık Platformu, ilk toplantısını Eyüpsultan Giresunlular Derneği'nin ev sahipliğinde Eyüp Sultan'da gerçekleştirdi.

61

İşimiz gücümüz sağlık alanında hemşerilerimize destek olmak diyen Sağlık Platformu Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Sabahattin Destek, âlemlere rahmet olarak gönderilen Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V)'in dünyaya teşrif ettiği mübarek günde Peygamber Efendimize sâlât ve selâm olsun. Tüm İslâm Âleminin Mevlid Kandili mübarek olsun.

Amacımız sağlıklı bir toplum oluşturmak için hep birlikte koordineli çalışarak birbirimize yardımcı olmak ve destek olmaktır. Başkan Isa Kayış ve ekibine ev sahipliği için teşekkür ediyorum dedi. 

İlk buluşma organizasyonun ev sahibi olan Eyüpsultan Giresunlular Derneği Başkanı İsa Kayış, Giresun camiası adına heyecan verici güzel bir başlangıç sağlık alanında güçlü bir oluşum gerçekleştiriyoruz, her işin başı sağlık. Platform Başkanı hemşerimiz Doç. Dr. Sabahattin Destek hocamıza teşekkür ediyorum dedi.

İlk toplantıya Giresun Sağlık Platformu Başkanı Sancaktepe İlhan Varank Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Sebahattin Destek, Eyüpsultan Giresunlular Derneği Başkanı Isa Kayış, Eyüpsultan Belediyesi Başkan Danışmanı Bahri Bodur, Giresun Medya Platformu Sağlık Danışmanı Ahmet Gedik, Türkiye Hastanesi Sağlık İsleri Müdürü Halil Öztürk ve Finans Müdürü Cengiz Mert ve Sağlık Platformu Basın Danışmanı Sadi Toygar katıldı. 

Toplantıya katılanlar sağlık sektörü konusunda neler yapılacağı konusunda görüş alışverişinde bulunduktan sonra Mübarek Mevlid Kandili dolayısıyla ibadetlerini de eda ettiler.Giriş: 18 Ekim 2021 | Güncelleme: 18 Ekim 2021 | Okunma: 61


Kaynak: Sadi Toygar
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.

Son 5 Yorum

Tüm Yorumlar

Yorum Ekle