"Doğankent'in Çehresi Değiştirilmeye Devam Ediliyor"

Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden'in özeverili çalışmaları neticesinde Doğankent'in çehresi değiştirilmeye devam ediliyor.

700

Çevre düzenlemesi, mahalle arası ham yol ve mevcut yolların yapımı, yenilenmesi ve asfaltlama derken şimdilerde ilçeye büyük zararlar veren dere ve obuzların ıslah çalışmalarına Sadaklı Mahallesi Kuruobuzdan başlandı. gelecek hafta ise ilçeye büyük selin yaşanmasında pay sahibi olan Nazlı dere de ıslah çalışmaları başlanacaktır.

Su sorununa da el atan Özden, Sadaklı Mahallesinin suyunu Tüfekçiler mahallesinden getirmek için  yoğun çalışma yapılmaktadır diyerek Sarılar mahallesinin ve yeni mahalle küme evleri mahallesinin suyunu da çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz dedi.

Özden, TOKİ evleri 2021 Ekim ayı sonunda teslim edilecek ve burada bulunan dairelerin doğalgazlarının kısa sürede yapımı tamamlandıktan sonra ilçenin diğer konutlarına da doğalgaz verilmesi için çalışacaktır diyerek sözlerini tamamladı.Giriş: 23 Eylül 2021 | Güncelleme: 23 Eylül 2021 | Okunma: 700


Kaynak: Harşit Vadisi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.