"Doğankent Esnaflarından Miraç Kandili Mesajları"

Doğankent ilçesi esnafları Miraç Kandili dolayısı ile birer mesaj yayımladılar.

198

Başkan  Özden'in Miraç Kandili Mesajı

AK Parti Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Özden Mesajında, ALLAH'ın daveti üzerine peygamberimiz bir gece melekler tarafından mekkeden Kudüs'e götürülmüştür. Burada Cebrail ile birlikte bütün gökleri aşarak sidretül münteha denilen makama yükselmiş ve ALLAH ile görüşmüştür. Bu yolculuğun Mekke'den Kudüs'e kadar olan bölümüne isra Kudüs'ten ALLAH ile görüşmesine kadar ise Miraç denir. Bu görüşmede peygamber efendimize ümmet'i için vakit namazları ve Miraç hediye edilmiştir.

Özden devamla, Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Miraç Kandili'nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. İlçemizin, İlimizin, Ülkemizin ve İslam Aleminin Kandili mübarek olsun.

Süleyman-Serap Özden'den Miraç Kandili Mesajı

Doğankent esnaflarından Süleyman-Serap Özdenler Miraç Kandili dolayısıyla bir Mesaj yayınladı.

Özdenler Mesajında, Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Bu vesile ile ilçemin, ilimin, ülkemin ve İslam aleminin Miraç Kandilini kutlarım.

İlyas Patan'dan Miraç Kandili Mesajı


Doğankent esnaflarından İlyas Patan, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Patan mesajında, Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmisine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

İrfan Tüfekçi'den Miraç Kandili Kutlama Mesajı


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Doğankent ilçe Belediye başkan adayı İrfan Tüfekçi Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Tüfekçi Mesajında, Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Salim Efe'nin Miraç Kandili Kutlama Mesajı


Doğankent Merkez Mahalle Muhtarı Salim Efe Miraç Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Efe Mesajında, Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

AK Parti Doğankent ilçe başkanı Cemal Kahraman Miraç Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Kahraman Mesajında, Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla Miraç Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Kemal Bişkin'in Miraç Kandili Kutlama Mesajı


Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından Modülasyon Enerji Sistemleri ve Doğankent Şubesi yönetim kurulu başkanı Kemal Bişkin Miraç Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Bişkin Mesajında, Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun.

Mehmet Kamacı'nın Miraç Kandili Kutlama Mesajı 

Saadet Partisi Doğankent ilçe başkanı Mehmet Kamacı Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Kamacı Mesajında, Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç Kandiliniz kutlu olsun.Giriş: 04 Şubat 2024 | Güncelleme: 04 Şubat 2024 | Okunma: 198


Kaynak: Harsitvadisi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.