"Doğankent Esnaflarından Kadir Gecesi Mesajları"

Doğankent esnafları Kadir gecesi dolayısı ile birer mesaj yayınladılar.

224

1-Salim Efe'nin Kadir Gecesi Mesajı


Doğankent Esnaflarından, Merkez Mahalle Muhtarı Salim Efe Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Efe Mesajında şunlara yer verdi, İslam âleminin heyecanla beklediği mübarek Kadir gecesi 31 Mayıs Cuma akşamına denk geliyor. İşte Yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim'in indirildiği ve Bin Aydan Daha Hayırlı Gece olarak nitelendirilen Kadir Gecesi, Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

2-Kemal Bişkin'in Kadir Gecesi Mesajı


Doğankent Esnaflarından Modülasyon Enerji Sistemleri yönetim kurulu başkanı Kemal Bişkin Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bişkin Mesajında, Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kadir geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

3-İlyas Patan Kadir Gecesi Mesajı Yayınladı


Doğankent Esnaflarından İlyas Patan, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Patan Mesajında, Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi. Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Tüm Türk ve İslam aleminin Kadir Gecesini kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum.

4-Öztürk'ten Kadir Gecesi Mesajı


Doğankent esnaflarından İzzet Öztürk Kadir Gecesi mesajı yayınladı.

Öztürk Mesajında şunlara yer verdi, Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Bu gecede yapılan ibadetler yüzü suyu hürmetine Tüm islam aleminin, Ülkemin, ilimin ve ilçemin insanlarına Kadir gecesi hayırlı olsun.

5-Süleyman Serap Özdenlerden Kadir Gecesi mesajı


Doğankent Esnaflarından Süleyman ve Serap Özdenler Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Özdenler Mesajında şunlara yer verdi, Yüce Rabbimiz şöyle buyurmaktadır. Biz onu (Kuranı) Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu bilirmisiniz? Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Melekler ve Ruh o gecede, Rablerinin izniyle her iş için iner de iner. O gece, tan yerinin ağarmasına kadar bir esenliktir..(Kadir suresi 1-5)

Başı bereket ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayının son on gününde arayacağımız ve yüce Allah Kuranı Keriminde bin aydan daha hayırlı dediği Kadir Gecemiz başta İlçemiz olmak üzere İlimiz, Ülkemiz ve Tüm İslam alemine hayırlar getirsin.Giriş: 03 Nisan 2024 | Güncelleme: 03 Nisan 2024 | Okunma: 224


Kaynak: Harsitvadisi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.