"Büyük Giresun buluşması gerçekleşti"

Giresun Sivil toplum kuruluşlarının öncüsü ve çatı kuruluşu Giresun Federasyonunun düzenlemiş olduğu geleneksel iftar programı Bağcılar Belediyesi Halk sarayında yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

177

Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş ve yönetim kurulu tarafından başarılı bir organizasyona daha imza atarak takdir topladığı iftar programı  Büyük Giresun Buluşmasın da her kesimi bir araya getirdiği sosyal etkinlik memnuniyet topladı ve organizasyon olarak tam not aldı.

Giresun aynı masada buluşuyor sloganı ile yapılan iftar programı Kur'ân-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda iftar yemeğinin ardından sofra duası yapıldı ve protokol konuşmalarına geçildi. İftar programında konuşma yapan Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, hemşerileri ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirterek, destek veren Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir ve ekibine teşekkür etti. Başkan Memiş iftar programına katılan tüm hemşerilerine teşekkür ederek davetlilerin Bayramını kutladı.

Tecrübeli sunucu Musa Ada tarafından sunumu yapılan ve Bağcılar Belediyesinin destek verdiği iftar programına AK Parti genel Başkan yardımcısı ve İstanbul milletvekili Nurettin Canikli, Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, İstanbul milletvekili Hasan Turan, İstanbul milletvekili Emine Gülizar Emecan, Bağcılar Belediyesi Başkanı Abdullah Özdemir, İBB Meclis üyesi Bora Kılıç, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Sağlık platformu Başkanı Doç. Dr. Sebahatttin Destek, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, sağlık çalışanları, Federasyon gençlik ve kadın kolları, iş adamları, basın mensupları ve davetliler katıldı.
Giriş: 25 April 2022 | Güncelleme: 25 April 2022 | Okunma: 177


Kaynak: Sadi Toygar
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.