"Bulancak Belediyesinde Bugün"

Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. Oturumu Yapıldı

41

Belediyemiz Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantımızın 2. Oturumu, Meclis Başkan Vekili Cihad Yıldız başkanlığında gerçekleştirildi. Komisyonlara havale edilen gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Alınan kararlar ilçemize hayırlı olsun.

Engelli iki vatandaşımızı Akülü araçlarına kavuşturduk

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz tarafından tespiti yapılan ihtiyaç sahibi 2 engelli vatandaşımıza Akülü araçları Belediye Başkanımız Necmi Sıbıç tarafından teslim edildi. Engelli Vatandaşlar Miraç Deniz Çelebi ve Cevdet Şimşek, Belediye girişinde düzenlenen mini törenle Akülü araçlarına kavuşmanın sevincini yaşarken Başkan Sıbıç'a da teşekkür ederek mutluluklarını paylaştılar. Başkan Sıbıç, engelli vatandaşlarımıza çiçek takdim ederek, haftalarını kutladı ve yeni araçlarını güle güle kullanmaları temennisinde bulundu.

Şampiyonu karşıladık


Slovenya'da gerçekleştirilen Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında, U15 yıldız kızlar kategorisinde hem sağ kol hem sol kol kategorilerinde Avrupa Şampiyonu olan ve bizleri bir kez daha gururlandıran Bulancak'lı kızımız Deva Dübüş'ü Belediye Başkan Yardımcımız Ayşegül Erdoğan, Ordu-Giresun Havaalanında karşılayarak Çiçek verdi.

Şampiyon kızımız Dübüş'ü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.Giriş: 13 Mayıs 2024 | Güncelleme: 13 Mayıs 2024 | Okunma: 41


Kaynak: Bulancak Belediyesi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.