"Başkan Yılmaz, Milletimiz Cumhurbaşkanımıza Rekor Bir Destek Daha Verecek"

Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, 28 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı vizyonuyla Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yeni bir döneme yürüyeceğiz.

106

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, 28 Mayıs'ta Giresun'un yine tarih yazacağını belirterek, Bugün baktığımız zaman ittifaklar nereye yürümek istiyor, kim kiminle kol kola, bu ülkenin büyümesini istemeyen, bundan rahatsız olan kimler var hepsini biliyoruz ama 20 yıllık kazanımların bir çırpıda yok edilmesine feraset sahibi olan milletimiz müsaade etmeyecek. Dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN, BU DÖNEMDE DE AÇIK ARA FARK İLE CUMHURBAŞKANI SEÇİLECEK

Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, 28 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı vizyonuyla Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yeni bir döneme yürüyeceğiz. Ülkemizin gelişimi, üretimi son sürat devam edecek. 28 Mayıs'tan sonra da istikrarlı yürüyüş devam edecek. Sahadan aldığımız geri dönüşler ışığında şunu net bir şekilde ifade edebilirim ki, Giresun yine tarih yazacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu dönemde de açık ara fark ile Cumhurbaşkanı seçilecek. 20 yıllık kazanımların bir çırpıda yok edilmesine feraset sahibi olan milletimiz müsaade etmeyecek. 14 Mayıs'ta istikrardan, terörle mücadeleden ve tecrübeden yana karar veren milletimizin, 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımızı destekleyeceğine olan inancımız tamdır. dedi.

KAZANMAK İÇİN HER YOL MÜBAH DİYEREK HERKESE MAVİ BONCUK DAĞITIYORLAR

İl Başkanı Yılmaz, muhalif ittifak ortaklarının her geçen gün büyüdüğünü belirterek, Bugün baktığımız zaman ittifaklar nereye yürümek istiyor, kim kiminle kol kola, bu ülkenin büyümesini istemeyen, bundan rahatsız olan kimler var hepsini biliyoruz. Adeta bir hayalin peşinde köşe kapmaca oynuyorlar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı devirmek için ellerinden geleni ortaya koyuyorlar. Bir taraftan gündemi meşgul ediyorlar, diğer yandan ülkemizin bekasını riske atıyorlar. Dünden bugüne bu ülkede değişmeyen tek şey var, o da muhalefetin tavrı ve yapacağız, edeceğiz demeleri. Şimdiye kadar girdiği tüm seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı aziz milletimiz nasıl yalnız bırakmadıysa, 28 Mayıs'ta da Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayacaktır. ifadelerini kullandı.Giriş: 25 Mayıs 2023 | Güncelleme: 25 Mayıs 2023 | Okunma: 106


Kaynak: AK Parti Giresun İl Başkanlığı
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.