"Başkan Sıbıç, Annelerimiz en değerlilerimizdir"

Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, 12 Mayıs Anneler günü dolayısı ile ilgili yayınladığı mesajında, En değerlilerimiz ve hayat sebebimiz tüm annelerimizin gününü kutluyor, başta annem olmak üzere ahirete intikal eden tüm annelerimizi rahmet ve sevgiyle anıyorum dedi.

38

Başkan Sıbıç mesajının devamında, Annelerimiz, yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen, karşılıksız sevgi, hoşgörü ve mutluluğumuzun kaynağı, bizleri dünyaya getiren ve iyi bir şekilde yetişmemizi sağlayan en değerli varlığımızdır. Karşılıksız sevmenin timsali annelerimiz, aynı zamanda geleceğimizin teminatı, milletimizin varlığının güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin de en önemli manevi kaynaklarıdır.

Varlığıyla hayata anlam katan, şefkat dolu yüreğiyle çocuklarına yol gösteren annelerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. En değerli varlığımız, baş tacımız annelerimizin tek beklentisi ise sevgidir. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük armağandır. Onların gülen yüzleri bizler için de en değerli hazinedir.

Cennetle müjdelenen annelerimizi sadece anneler gününde değil, ömür boyunca sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız. Yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla, değeri biçilemeyen başta şehit anneleri ve ahirete intikal eden annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin gününü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum dedi.Giriş: 10 Mayıs 2024 | Güncelleme: 10 Mayıs 2024 | Okunma: 38


Kaynak: Bulancak Belediyesi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.