"Başkan Kenan Tatlı başkanlığında Eylül ayı istişare toplantısı"

Eylül ayı ilçe başkanları ve belediye başkanları istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

101

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı'nın Başkanlığında, Milletvekili Cemal Öztürk, Milletvekili Kadir Aydın, Karadeniz Bölgesi İl Koordinatörü Haydar Revi'nin katılımlarıyla, üç ana kademe ilçe başkanlarıyla birlikte eylül ayı ilçe başkanları ve belediye başkanları istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, teşkilatımızla birlikte 2023'e doğru çok hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde Giresun ve tüm illerimizde partimizin tüm mensuplarıyla beraber 2023 seçimlerine doludizgin hazırlandıklarını belirtti. 

Tatlı, 2023'te yapılacak seçimlerin, bugüne kadar yapılan seçimlerin hepsinden daha önemli olduğunu söyleyerek şöyle devam etti: Seçimlerin hepsi kritikti, bunların hepsi önemliydi ama bu seçim çok daha önemli. Yarın çocuklarımız sorduğunda bu devlet için bu millet için ne yaptınız diye sorduğunda hamdolsun vereceğimiz çok cevap olacaktır. Lakin en önemlisi, Gönül koyduğunuz, kızdığınız, darıldığınız milletvekili olabilir, il başkanı olabilir, il yöneticisi olabilir, belediye başkanı olabilir, belediye meclis üyesi olabilir ama biz bunlardan arınıp kendimiz için değil bütün mazlum milletler için, evet Recep Tayyip Erdoğan'ın kendi istikbali değil, milletin istikbali başta olmak üzere mazlum milletlerin istikbali ve onların istiklalidir diyeceğiz. Bunun için de çok çalışacağız. Allah'ın izniyle bu büyük milletimizin, erdemiyle, irfanıyla, ferasetiyle ve basiretiyle çalışmalarımızın karşılığı alacağımıza inanıyorum. dedi.Giriş: 24 Eylül 2022 | Güncelleme: 24 Eylül 2022 | Okunma: 101


Kaynak: AK Parti Giresun İl Başkanlığı
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.