"Alucra'nın İkinci Meydanı GÜLAL ADINI Taşıyacak"

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar Alucra ilçemizin üstündeki karabulutları dağıtmaya devam ediyor.

393

Siyasi anlamda en parlak 3. döneminden sonra borç batağı ile devir alınan Alucra Belediyesinde hizmetin nasıl verileceğini öğreten Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar günümüze kadar verilmeyen hizmeti ufak dokunuşlar ile veriyor.

Belediye Başkanı Suat Aybar bir yandan ötelenmiş sorunları çözüme kavuştururken  diğer yanda kısıtlı imkanlara dahilinde Alucra ilçemize hizmet vermeye devam ediyor.

Muhittin Gülal Meydanın yakında hizmete gireceği belirten Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar yapmış olduğu açıklamada, Belediyemizin Adına yaptığımız teklifleri önemseyerek Ahde Vefada Sınır Tanımayan İlçemizin  Yiğit Evladı Muhiddin Gülal'a teşekkür ederim. Alucra'nın yetiştirdiği mütevazı insanımız TMSF önceki Başkanımız Muhittin Gülal #Ahde # Vefada sınır tanımayarak ilçesine desteklere devam ediyor.

ilçemizde büyük eksik olan Taziye Evinin yapımı üstlenen bununla birlikte Kültür Merkezi, Misafirhane, Merkez Camisi tuvaletlerinin yapımını , carşı ve sunî havuzların estetik kattığı yürüyüş ve dinlenme alanları, cenaze olmadığı vakit çok amaçlı kullanilabilecek meydan yapımını üstlenetek ilçemize katma değer kazandıran  Muhiddin Gülal olmak üzere, Müteahhit Abdulkadir bey'e ve emeği geçen herkese Alucramız adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

İlçemizin 2. meydanı olarak yakın zamanda hizmete kazandıracağımız MUHİDDİN GÜLAL MEYDANI hayırlı uğurlu olsun dedi.Giriş: 20 Eylül 2021 | Güncelleme: 20 Eylül 2021 | Okunma: 393


Kaynak: Yavuz Kayacık
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.