"Alucralılar Gazi Mecliste Vekillerimizi Ziyaret Etti"

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı yönetim kurulu genel başkanı Süleyman Baba ve 36 köy dernek başkanlarından oluşan heyet Giresun Milletvekillerini ziyaret etti.

235

Alucra Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Süleyman Baba ve heyeti ile Alucra dernek başkanları, Ak Parti İstanbul milletvekili Büşra Paker, Sadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli milletvekili Hasan Bitmez, Ak Parti Giresun milletvekili Hasan Turan ve MHP Giresun milletvekili Ertuğrul Gazi Konal ziyaret edilerek gündemde olan konular değerlendirildi. 

Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi ve Alucra Çamlıyayla Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneğinin Genel Başkanı Hüseyin Bektaş konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada, Bugünkü gazi meclis ziyaretimizde yine Giresun adı geçen her yerde olma sözümüz vardı. Hemşerimiz meclisimizin gülü Sayın Büşra Paker, Giresun'umuzun yiğit, mert vekili, meclis idare amirimiz Sayın Hasan Turan, Giresun vekillerimiz Sayın Nazım Elmas, Ali Temur ve MHP Giresun Milletvekilimiz Sayın Ertuğrul Gazı Konal beyleri ziyaret ettik. Yakın ilgi ve alakalarından dolayı tüm vekillerimize çok teşekkürler ediyorum. Ayrıca bizleri meclise davet edip bize olağanüstü ilgi gösteren en üst seviyede ağırlayan vekilimiz Büşra Paker hanımefendiye başarılar diliyorum. Yolu ve bahtı açık olsun dedi.Giriş: 16 Kasım 2023 | Güncelleme: 16 Kasım 2023 | Okunma: 235


Kaynak: Yavuz Kayacık
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.