"Alucra'da Yol ve Su Sorunu Bitmemiş"

Topçam Mahallesi Yardımlaşma ve Güzelleştirme dernek yönetimi Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar'ı makamında ziyaret ettiler.

47

Topçam mahallesi dernek başkanı  Asım Fındık ve yönetim kurulu üyelerinden Durmuş Kılıçkaya, Hüseyin Yırtmaz ve İlhami Pural Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar'ı makamında ziyaretleri esnasında Topçam Mahallesinin sorunlarını dile getirip soruların çözümü hakkında yapılması gerekenleri istişare ettiler.

Topçam dernek başkanı Asım Pural görüşme esnasında Topçam mahallesinin ikinci tali yolu olan Kızakyolunun satıh düzenlemesi yapılarak ulaşıma açılmasını ve sürekli su sıkıntısı yaşadıklarını belirtip su ihtiyaclarını karşılamak için yaylalarında bir gölet inşa etmeleri talebinde bulundu.

Alucra belediye başkanı Sayın Suat Aybar Alucra ilçemizin Topçam mahallesinde yaşanan bu sıkınları gidermek için çözüm noktasında elimizden geleni yapmaya hazırız diyerek Su ve Yol ihtiyacınızı gidermek için fizibilite çalışmalarını en kısa zamanda başlatacaklarını belirttier.

Topçam Dernek Başkanı Asım Fındık ve yönetim kurulu üyeleri  Alucra Belediye Başkanı Aybar' a Dernek yönetimi olarak bizleri samimi ve içten karşıladığız için çok teşekkür ederiz dediGiriş: 03 Nisan 2021 | Güncelleme: 03 Nisan 2021 | Okunma: 47


Kaynak: Yavuz KayacıkBu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.