"AK Partili il başkanlarının kümbet çıkarması"

Ev sahipliğini AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan TATLI'nın yapığı Karadeniz Bölgesi İl Başkanları Toplantısı Cuma ve Cumartesi günü Kümbet Yaylasında gerçekleştirildi.

101

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Avcı'nın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik, Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı ve diğer 17 Karadeniz illeri il başkanları, Giresun Milletvekili Sabri Öztürk ile Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da katıldı. Karadeniz Bölgesi İl Başkanları toplantısı, Giresun Kümbet Yaylasında gerçekleştirildi.

Rahatsızlığı nedeniyle toplantıya son anda katılamayan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan KANDEMİR, video konferans yöntemiyle katıldığı toplantıda, Karadeniz Bölgesindeki yatırımların devam ettiğini belirterek, var olan sorunların çözümü konusunda görüş alış verişinde bulundu. 

Toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan TATLI Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, Türkiye'yi kendi ülkesinin ve milletinin felaketinden medet uman bir zihniyetin ellerine bırakamayız. Bunun içindir ki 2023'ün Haziran ayına kadar gece gündüz demeden çalışacağız. Buradan aldığımız enerjiyle halkımızın yanında, sahada olacağız. dedi.Giriş: 26 Eylül 2021 | Güncelleme: 26 Eylül 2021 | Okunma: 101


Kaynak: AK Parti Giresun
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.

Son 5 Yorum

Tüm Yorumlar

Yorum Ekle