"24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları"

Doğankent esnaflarından 24 Kasım Öğretmenler günü kutlama mesajları

527

İlyas Patan'ın 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı


Doğankent esnaflarından İlyas Patan, Öğretmenler günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Patan Mesajında, Sevgi, şefkat ve fedakârlık mesleği olan öğretmenlik, ülkemizin muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkması ve uluslararası camiada saygın bir ülke haline gelmesi için şüphesiz en önemli meslek gruplarının başında gelmektedir. 

Öğretmenlerimiz olağanüstü bir de gayret ile gece gündüz demeden, yurdumuzun her köşesinde olduğu gibi ilçemizin de her köşesinde cehalet ile mücadele etmektedir. Sınırsız bir fedakârlık ve sabır ile çalışan öğretmenlerimizin hakkını ödemek mümkün değildir. Eğitime yapılacak her yatırım ve sağlanan her desteğin, milletimizin aydınlık geleceğine ve refahına yapılan yatırım olduğuna inanıyor ve bu doğrultuda tüm imkânlarımızla öğretmen ve öğrencilerimize daha iyi koşullar oluşturmaya çalışıyoruz.  

Bu vesile ile Başöğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anar; tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlarım. Dedi.

Hamza Alim'den Öğretmenler günü Mesajı


Doğankent esnaflarından Tekin Tarım sahibi Hamza Alim 18 Mart Çanakkale Zaferi24 Kasım öğretmenler günü nedeni ile bşir mesaj yayımladı.

Alim Mesajında, Bir Ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi, Eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.Dedi.

Muzaffer Oğuzhan'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı


Muzaffer Oğuzhan 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesajı yayınladı.

Oğuzhan Mesajında şunlara yer verdi, Dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenler, Bugün, Türk öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Kemal Bişkin'in 24 Kasım Öğretmenler Günü MesajıTekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından Modülasyon Enerji Sistemleri ve Doğankent Şubesi yönetim kurulu başkanı Kemal Bişkin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı yayınladı

Bişkin Mesajında, Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyen Hz. Ali eğitim ve öğretim görevini yerine getiren öğretmenlerimizin ne kadar kutsal görev yaptığına daha o yıllarda dikkat çekmiştir. Bu düsturla çalışan öğretmenlerimize minnet duygularımızı ifade eder saygı duyarız.

Bu vesile ile geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı yetiştiren değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım ÖĞRETMENLER gününü kutlar, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜK olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allahtan rahmet dilerim.

Yılmaz Dede'nin, Öğretmenler Günü Mesajı


AK Parti Doğankent ilçe başkanı Yılmaz Dede, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Öğretmenlik, bedeli hiçbir maddi karşılıkla kıyaslanmayacak kadar saygın, sınırları, okul ve sınıf duvarları ile tarif edilemeyecek kadar ağır sorumluluk isteyen, sevgi ve fedakârlık üzerine kurulu, özel ve kutsal bir meslektir. diyen Dede şöyle devam etti: Fedakârlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin, Öğretmenler Gününü kutlar, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allahtan rahmet dilerim.dedi.

Mehmet Kamacı'nın Öğretmenler Günü Mesajı


Saadet Partisi Doğankent ilçe başkanı Mehmet Kamacı 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kamacı Mesajında, Dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenler. Bugün, Türk öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

İrfan Tüfekçi den Öğretmenler Günü Mesajı


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Doğankent ilçe Başkanı İrfan Tüfekçi Öğretmenler günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

TÜFEKÇİ mesajında, 24 Kasım Öğretmenler gününde bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutlar, Cumhuriyetimize yaraşır nesil yetiştirlmesi temennisinde bulunurken baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü minnet ve rahmetle anar, şehit öğretmenlerimize Allahtan rahmet dilerim. Dedi.

Süleyman-Serap Özden'den Öğretmenler Günü  Mesajı


Doğankent esnaflarından Süleyman-Serap Özdenler Öğretmenler Günü Mesajı yayınladı.

Özdenler Mesajlarında şunlara yer verdi, Başta başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutlayarak, hepsinin önünde saygıyla eğiliyoruz. 24 Kasım Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Yücel Bayram'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı


Yücel Bayram 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesajı yayınladı.

Bayram Mesajında,Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

Salim Efe'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı


Doğankent Merkez Mahalle Muhtarı Salim Efe, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesajı yayınladı.

Efe Mesajında, Siz Öğretmenler sevgi Elçileri Siniz. Sınıfta yaşama sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları arasında demokratlığın Simgesisiniz.  Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.Giriş: 17 Kasım 2023 | Güncelleme: 25 Kasım 2023 | Okunma: 527


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.