"2020 Yılı MAZOT ve GÜBRE Desteği Askıda"

2020 Üretim Yılı Mazot ve Gübre Destekleme Ödemelerine İlişkin İcmaller Askıya Çıkarıldı

708

2020 Üretim Yılı Mazot ve Gübre Bazlı Gelir Desteği ödemelerine ilişkin olarak hazırlanan üretici hak ediş icmalleri 6 Şubat 2021 tarihinde başvuru yapılan İlçe Tarım ve Orman Müdürlükleri, Köy ve Mahalle Muhtarlıkları ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzün web sayfası (giresun.tarimorman.gov.tr) duyurular bölümünde askıya çıkarılmıştır. İcmaller 10 Şubat 2021 Çarşamba günü saat:17.00 itibariyle askıdan indirilecektir.

Üreticilerimizin kendilerine ait bilgileri aşağıda ilçe adına tıklayarak kontrol etmeleri, arazi miktarı ve destekleme tutarları ile ilgili bir eksiklik veya yanlışlık tespit etmeleri halinde başvuru yaptıkları İlçe Müdürlüğü nezdinde, askı süresi içerisinde, itiraz ve düzeltme talebinde bulunmaları gerekmektedir.

Askı süresinin bitiminden sonra yapılacak itiraz ve düzeltme taleplerinin ilgili mevzuat uyarınca geçerli olmayacağı ve değerlendirmeye alınmayacağı hususları, üreticilerimize önemle duyurulur.

Merkez, Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere

Bilgi içinGiriş: 06 Şubat 2021 | Güncelleme: 13 Mart 2021 | Okunma: 708


Kaynak: Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.

Son 5 Yorum

Tüm Yorumlar

Yorum Ekle