• Vadi'nin Medya Penceresi

21 Ağustos 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER

Erzurum'da Bulancak Rüzgarı


  • 19 Nisan 2018 Perşembe
Erzurum'da Bulancak Rüzgarı
 Erzurum'da Bulancak Rüzgarı

Erzurum Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü okuyan hemşerimiz Muhammed Aydın ve Eczacılık Fakültesi’nde okuyan Sedanur Öztürk, Üniversite ve KYK’lar arası masa tenisi turnuvalarında isimlerinden sıkça bahsettirmeye başladı.

Geçen senelerde de birçok kupa alan ikili, bu dönem de önce Erzurum Kyk’lar arası Masa Tenisi turnuvasında boy gösterdi. Yapılan maçlar sonrası yurtlar arası turnuvada Birincilik ödülü alan Aydın ve Öztürk daha sonra Bölge KYK ‘lar arasında yapılan maçlarda takım olarak bölge ikincisi olarak kupalarını aldılar.

Konuyla ilgili Gazetemize demeç veren Aydın; “Masa tenisi İlk öğretimden bu yana severek ve her gün üzerine katarak yaptığım bir spor. Üniversite’de bu tür etkinliklerin yapılması biz öğrenciler adına gerçekten bulunmaz bir fırsat. Sedanur’da benim gibi bu işe gönül vermiş başarılı bir hemşerim ve arkadaşım. Ben Erzurum Üniversitesi Kazım Karabekir erkek yurdu adına müsabakalara katılarak birinci oldum. Şimdi de bölge maçlarında ikinci olarak arkadaşlarımla birlikte büyük bir başarı imza attık. Bu işin en güzel yanlarından biri, Kupa töreninde nerelisiniz diyenlere gururla Giresun’luyum demektir. Bizden desteklerini esirgemeyen Yurt müdürümüz Fahri Lazoğlu’na, hocalarıma ve arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Okunma Sayısı: 4214

Haber Kaynağı: giresun haber ajansı

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Erzurum'da Bulancak Rüzgarı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 6 / 10 4214 2

Sitene Ekle