• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Ağustos 2018 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

Karahasan, Sporculara Altın Ödülü Verdi


  • 02 Nisan 2018 Pazartesi
Karahasan, Sporculara Altın Ödülü Verdi
Karahasan, Sporculara Altın Ödülü Verdi

Gaziantep'te 29 Mart 1 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasında bir tane Türkiye birincisi ve Türkiye ikincisi çıkaran Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları konvoylarla ilçede şehir turu gerçekleştirdiler.

Yağlıdere Belediye Bahçesinde Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Bayram Durdu, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Habil Kır, Belediye Meclis Üyeleri Ağabey Turan, Abdullah Çakıroğlu, İlyas  Kandemir ile belediyemiz personelleri tarafından çiçeklerle karşılanan sporcularımızı daha sonra Başkan Kırhasanoğlu makamında ağırladı.
Kırhasanoğlu,Makamda Türkiye Şampiyonu Mehmet Akif Çıtlak ile Türkiye ikincisi Gürkan Kağan Kılıç’ı altınla ödüllendirdi.
Sporcularımızla bir kez daha gurur duyduklarını ifade eden Kırhasanoğlu,Yağlıdere Kaymakamlığımız ve Yağlıdere Belediyesi olarak her zaman üzerimize düşeni yerine getirdik.’’dedi.
Bundan sonrada ilçeye yapılacak her türlü çalışmalarda sporcularımızın yanında olmayı sürdüreceklerini ifade eden Kırhasanoğlu şöyle devam etti:
‘’Bu gibi başarıların ilçemizde olması tanıtım açısından gurur verici bir durumdur. Bununla alakalı bizleri onurlandırdıkları için başta ailelerimize,sporcularımıza,antrenörümüze emeği gecen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah  ileride daha iyisi olacak. Bu sporcularımız Balkan şampiyonasında da şampiyon olacaklarına inanıyorum. Çocuklarımız artık il dışına çıkıp ülkeyi temsil etme başarısı gösterecekler. Bu şekilde devam edeceğiz. Hep beraber bu işin  peşinden koşmaya devam edeceğiz.’’dedi.
Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İlhan Bahçekapılı ise, kısa bir süre önce kurulan kulübün üçüncü yılında Türkiye şampiyonu çıkardığı için onurlu ve gururlu olduğunu belirtti.
Hedeflerinin Nisan ayında Sırbistan’da düzenlenecek Balkan Şampiyonasında derece yapmak olduğunu söyleyen Bahçekapılı, Şampiyonada destelerinden dolayı Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz’a,Manisa Turgutlu Kaymakamı  Hemşehrimiz Uğur Turan'a, Belediye Başkanımız Abdurrahman Kırhasanoğluna,İstanbulYağlıdereliler Derneğine, İş adamı Akın Bebek ile ilçe esnaflarına yurt dışındaki iş adamlarımıza emeği gecen herkese çok teşekkür  ediyorum.’’diye konuştu.
Ziyarette, Karate Milli Takım Antrenörlerinden Dursun Aksu ile Mehmet Yıldızlar ile sporcu aileleri hazır bulundu

Okunma Sayısı: 3699

Haber Kaynağı: Fatih Aytekin Özdemir

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Karahasan, Sporculara Altın Ödülü Verdi, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 6 / 10 3699 2

Sitene Ekle