• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Ağustos 2018 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Srorcularımızı Türkiye Şampiyonasına Uğurladık

Srorcularımızı Türkiye Şampiyonasına Uğurladık


  • 28 Mart 2018 Çarşamba
Srorcularımızı Türkiye Şampiyonasına Uğurladık
Srorcularımızı Türkiye Şampiyonasına Uğurladık

Giresun İlimizi ve ilçemizi karate şampiyonasında temsil edecek olan Yağlıdere Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları dün akşam saatlerinde ilçeden ayrıldı.

Gaziantep İli Şahinbey ilçesinde 29 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye Karate Şampiyonasında mücadele edecek olan sporcularımız ilçeden ayrılmadan önce İlçe Kaymakamı Hasan Uğuz ile Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlunu ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür edildi.
 Kaymakamlık ziyaretinde sporcularımıza şampiyonada giyecek olduğu kıyafetler Kaymakam Hasan Uğuz tarafından takdim edildi.
 Şampiyonadan başarılı bir sonuçla ayrılacaklarını kaydeden Antrenör Murat Yıldızlar, sporcularımız bu işin bilincinde ve bunu en iyi şekilde yerine getireceğine yürekten inanıyorum.’’dedi.

Bu tür şampiyonların sporcularımızın kendine olan güvenlerini artırdığını kaydeden Yıldılzar, şampiyona öncesi bizlere destek veren İlçe Kaymakamı Hasan Uğuz’a, İlçe Belediye Başkanımız Abdurrahman Kırhasanoğlun’a, Yağlıdereliler Derneği Başkanı Özer Kahveci ve yönetim kuruluna emeği ve katkısı olan değerli esnaflarımıza teşekkür ediyorum. El ele vererek güzel sonuçlar almaya devam edeceğiz.’’diye konuştu.

Okunma Sayısı: 3804

Haber Kaynağı: Fatih Aytekin Özdemir

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Srorcularımızı Türkiye Şampiyonasına Uğurladık, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 6 / 10 3804 2

Sitene Ekle