• Vadi'nin Medya Penceresi

21 Ağustos 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER

Yakupoğlu, Bir Yılını Değerlendirdi


  • 12 Mart 2018 Pazartesi
Yakupoğlu, Bir Yılını Değerlendirdi
Yakupoğlu, Bir Yılını Değerlendirdi

29 Ekim 2017 tarihinde yapılan olağan kongrede Doğankentspor kulüp başkanı seçilen Mehmet Yakupoğlu bir yılını değerlendirdi.

Ben, Doğankentspor kulüp başkanı olmadan önce Doğankentspor’un lige katılıp katılmayacağı belli değildi. İlçemize yapılan Sentetik çim saha bizi tekrar ligde oynamaya davet etti. Bizde Yeni yönetim kurulu üyeleri toplanarak buna duyarsız kalmayıp almış olduğumuz kararla ligde oynamaya karar verdik.
    Doğankentspor A Takımı ve U19 Takım oyuncularımızla birlikte lige başladık. Ligde mevcut kadro ile istenilen seviyeye ulaşılamayınca transfer ayı geldiğinde Antrenörümüz Mehmet Alim’in istekleri doğrultusunda takımımızı 9 futbolcuyla takviye ettik.Yapılan transferlerin 4 tanesi Doğankentli gençlerimizden, diğerleri ise Tirebolu, Giresun ve Kürtün yörelerinden yapılmıştır.
    Ligin son sıralarında bulunan Takımımız transferlerin ardın ligin bitimine 2 hafta kala düşme hattından uzaklaşarak ligde kalmayı garantilemiştir. Ligde kalmayı garantiledikten sonra Doğankentsporun gelecek seneki planlamasını yapmaya şimdiden başladık.
    A Takımı ile U19 takımlarımızın yanında bu sene Genç çocuklarımızın boş zamanlarını değerlendirmek üzere U17 takımı oluşturarak lige katıldık ve şuan itibariyle başarılı bir grafik çizmekteyiz. Sonuç olarak çalışmalarımız neticesinde A ve U19 takımlarımız ligde kalarak ileri için umut vaat etmektedirler.
    Gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirmeleri için güzel bir uğraşı alanı olan futbol maddiyatla gelişir, bunun için tüm futbol severlerimiz, Esnaf ve İş adamlarımızla ilçe yöneticilerinin takımlarına maddi ve manevi olarak desdekte bulunmaları gerekmektedir.
    Bu sezon bizleri yalnız bırakmayan; Doğankent Belediyesi başta olmak üzere Doğankent Kaymakamlığı, İSKA A.Ş. İsmail Kabadayı, KSS Grup, Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri, Türkcel Bayii Muhiddin Pir, Emek-İş Ticaret Emrullah Alim,  İstanbul Çatak Köyü Dernek Başkanı Rahman Kabadayı, Özden Pide sahibi İdris Özden, Rasim Ünlü ve Serkan Cihan ile isimlerini sayamadığımız tüm sporseverlerimize teşekkür ederiz.

Okunma Sayısı: 3396

Haber Kaynağı: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Yakupoğlu, Bir Yılını Değerlendirdi, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 6 / 10 3396 2

Sitene Ekle