• Vadi'nin Medya Penceresi

17 Şubat 2019 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

Turnuvada Finalin Adı Çatakspor


  • 13 Şubat 2018 Salı
Turnuvada Finalin Adı Çatakspor
Turnuvada Finalin Adı Çatakspor

Doğankent Kaymakamlığı Halısaha Futbol turnuvası final maçı ve 3.cülük, 4.cülük maçlarının oynanmasıyla bu akşam son buldu.

10.01.2018 Çarşamba günü saat 18:00'de Harşıt Gençlik- Ganyaşspor maçı ile başlayan turnuva 13.02.2018 Salı günü bu akşam saat 19:15'de başlayan Çatakspor Harşıt Gençlik maçı ile sona erdi. Bu akşam ilk olarak TKD Doğankent Spor ile Ganyaşspor saat 18:00'de başlayan maçta celtinmence bir oyunun ardından Ganyaş Spor sahadan 4- 2 galip ayrılarak 3. oldu.
19:15'de sahaya çıkan Çatakspor ile Harşıt Gençlik  "MEHMETÇİLKERİMİZİN YANINDAYIZ" pankartı taşıdılar. Yapılan karşılaşmanın sonucunda Çatakspor sahadan 4-0 galip ayrılarak 1.cilik kupasının sahibi oldu. Çataksporlu Tolga turnuvada birbirinden güzel 17 gol atarak gol kralı oldu.  2.liği Harşıt Gençlik aldı. Renkli görüntülere sahne olan turnuvada bu akşam Doğankent Devlet daireleri amirleri başta Kaymakam Burak Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Tuncay Doğancı, Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin Başkan Yardımcısı İlyas Patan, İl Genel Meclisi üyesi Hayati Bayram, Sadaklı Mahallesi Muhtarı Mahmut Özden, Çatak Köyü Muhtarı Yakup Kabadayı, AK Parti ilçe Başkanı Rüşan Özden, İstanbul Çatak Köyü Dernek Başkanı Rahman Karahan, kurum kuruluş yetkilileri ile çok sayıda sporseverler maçları izledi.
Maçların sona ermesinin ardından kupa töreni yapıldı. 3.cü olan Ganyaşspora kupasını Giresun Hakem Kurulu Başkanı Akif Sağlık, 2.ci olan Harşıt Gençlik'e kupasını Doğankent Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin ve 1.ci olan Çatakspor'a kupasını İlçe Kaymakamı Burak Yılmaz verdi. Hatıra resimlerinin çekilmesinin ardından turnuva sona erdi.

Okunma: 1532 | Kaynak: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Turnuvada Finalin Adı Çatakspor, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 1532 2