• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Ağustos 2018 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

Federasyondan aday adaylarına tam destek


  • 07 Mayıs 2018 Pazartesi
Federasyondan aday adaylarına tam destek
Federasyondan aday adaylarına tam destek

Başkanlığı’nı Olgun Kandemir’in yaptığı Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olan Giresunlu 8 kişinin maddi ve manevi yanında olduklarını açıkladı.

Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu’nun organizasyonu ile 24 Haziran seçimleri öncesi Giresunlu Siyasetçiler, işadamları, bürokratlar ve muhtarlar bir araya geldi. Kahvaltılı istişare toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da katıldı. AK Parti’den Metin Gökçe, Durukan Balık, Yaşar Çakmak ve Halil İbrahim Şengün, CHP’den Nuray Birinci, MHP’den Ekrem Yılmaz, İYİ Parti’den Harun Demirkaya ile anne tarafından Giresunlu olan Selda Mican düzenlenen toplantıya katılarak kendilerini tanıtıp hemşerilerinden destek istediler.
GÖVDE GÖSTERİSİ
Toplantıda konuşan Kocaeli Giresunlular Federasyonu Başkanı Olgun Kandemir, tüm siyasi partilerden Giresunlu adaylara listelerine yer vermelerini istedi. Kandemir,  “Biz birlik ve beraberlik içinde buradayız. Biz, HDP hariç tüm partilere eşit mesafedeyiz. Giresunlular tek yumruktur bu seçimde. Bizden birilerini partiler aday göstermeli. Adayımızın arkasında maddi ve manevi duracağız. ”dedi. Kandemir’in ardından Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Darıca Belediye başkanı Şükrü Karabacak da söz alarak Giresunlularla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, bu birliğin ve beraberliğin devam etmesi temennisinde bulundular.

Konuşmaların ardından Giresunlu, STK, İşadamları  ve Muhtarlar da söz alarak Giresunluların birlik olduğunu, Kocaeli’de güçlü bir potansiyele sahip olduklarını dile getirerek, hemşerilerinin seçilecek sırada olmasını istediler.
24 HAZİRAN 2018 MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLAR
A- Adalet ve Kalkınma Partisi
       1-Metin Gökçe Milletvekili Aday Adayı
       2-Durukan Balık Milletvekili Aday Adayı
       3- Yaşar Çakmak Milletvekili Aday Adayı
       4- Halil İbrahim Şengün Milletvekili Aday Adayı
B- Cumhuriyet Halk Partisi
      1-Nuray Birinci Milletvekili Aday Adayı
C-Milliyetçi Hareket Partisi
     1-Ekrem Yılmaz Milletvekili Aday Adayı
D-  İYİ Parti
   1-Harun Demirkaya Milletvekili Aday Adayı

Okunma Sayısı: 2045

Haber Kaynağı: Yahya Kahraman

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Federasyondan aday adaylarına tam destek, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 3 / 10 2045 4

Sitene Ekle