• Vadi'nin Medya Penceresi

16 Temmuz 2018 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Giresun Medya Platformu, Gündemi Değerlendirdi


  • 20 Kasım 2017 Pazartesi
Giresun Medya Platformu, Gündemi Değerlendirdi
Giresun Medya Platformu, Gündemi Değerlendirdi

Giresun Medya Platformu yönetim kurulu, Beykoz Paşabahçe Giresun Vakfı tesislerinde yaptığı kahvaltılı toplantı ile gündemi değerlendirdi.

Toplantıya, Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, Başkan vekili İbrahim Balcıoğlu, Kurucu Başkan A.Şükrü Kara, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Kutlu, Metin Ruşen, Yahya İpek, Ali Kaplan, Abdullah Öner Meral, Aydın Kömürcü, Oğuzhan Kılıçarslanile üyeler Zeki AL ile Nuri Yılmaz  katıldılar.
Toplantı açılış konuşmasını yapan Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar;’’ İstanbul’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarından hemşerilerimizin beklentileri oldukça yüksektir.Bu amaçla amacına uygun faaliyet gösteren STK’lar ve diğer kurumlar ile Giresun Medya Platformu, yeni dönemde Giresun menfaatleri doğrultusundan etkin ve üretken bir anlayış ile kamuoyunda bir sinerjive heyecan oluşturmak için STK’lar ile güç birliği ve istişare içinde yapacağımız çalışmalarda Sivil toplum kuruluşlarının yine en büyük destekçisi olacağız. Dolayısıyla sivil toplum kuruluşları toplum yararına  proje üretip daha aktif, daha etkin bir yol izlemelidir
‘’Hizmet gönül işidir’’, platform olarak medya gücümüzü halkın yararına, Giresun menfaatleri doğrultusunda gücümüz yettiği kadar yerine getirmeye gayret edeceğiz ve gönüllü olarak yapılan bu organizasyon yapısını daha kurumsal bir yapıya kavuşturmak için girişimlerimiz olacaktır. Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum’ ’dedi.
Toplantıya katılan Medya Platformu yönetim kurulu, görüş ve düşüncelerini paylaşarak yeni dönemde yapılacak faaliyetler ile izlenecek yol haritası hakkında görüş ve düşüncelerini paylaştılar.

Okunma Sayısı: 262

Haber Kaynağı: Sadi Toygar

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Giresun Medya Platformu, Gündemi Değerlendirdi., aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 3 / 10 262 4

Sitene Ekle