• Vadi'nin Medya Penceresi

16 Temmuz 2018 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Giresunlular Şehitliği ve Kültür evi açılışını bakan Eroğlu yaptı


  • 26 Ağustos 2017 Cumartesi
Giresunlular Şehitliği ve Kültür evi açılışını bakan Eroğlu yaptı
Giresunlular Şehitliği ve Kültür evi açılışını bakan Eroğlu yaptı

Şehitler diyarı olan Afyonkarahisar’da ülke için vatan için din için ve kutsal olan birçok değer için canlarını korkusuzca feda ederek bu uğurda şehit düşen kahramanları anmak adına yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Doğanlar Köyünde bulunan Giresun Şehitliği’ne şehitlerimizi anmak ve onların kabirlerini ziyaret edenlerin daha çok bilgi sahibi olmalarını sağlamak için yaptırılan Giresunlular Kültür Evi’nin inşaatı tamamlandı.
Milletçe Kurtuluş Savaşı destanın yazıldığı ve cumhuriyetin kazanıldığı topraklar olan Afyonkarahisar’ın İscehisar İlçesine bağlı Doğanlar köyünde inşaatı tamamlanan Giresunlular Şehitliği Kültür Evi ve diğer sosyal tesisler Zafer Haftası programı dâhilinde Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İstanbul Milletvekili Hasan Turan ve protokol ile Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu'nun katılımı ile açıldı.
Şehitlik tesisleri yapımında büyük emekleri olan İstanbul Milletvekili Hasan Turan ve protokol, 26 Ağustos Cumartesi günü tahmini 100 otobüs ve özel araçlar ile gelecek Giresun Sivil toplum kuruluşları ve hemşerilerimizin katılımı ile anma törenlerine katılarak duygularını dile getirerek şehitlerimizin ruhuna ithafen Kuran-ı Kerim tilaveti okunacaktır.

Okunma Sayısı: 434

Haber Kaynağı: Sadi Toygar

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Giresunlular Şehitliği ve Kültür evi açılışını bakan Eroğlu yaptı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 3 / 10 434 4

Sitene Ekle