Vadi'nin Medya Penceresi
  • 28 Ocak 2020 Salı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajları

Doğankent esnaflarından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajları

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajları

Doğankent Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muhiddin Pir, 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Pir Mesajında,Basın yayın organları içerisinde çalışan muhabirinden, sayfa editörüne, yazarlarından, matbaasında çalışan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, hayatlarında sağlık ve başarılar dilerim.

Doğankent ilçesi esnaflarından CHP İlçe Başkanı İrfan Tüfekçi, 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Tüfekçi mesajında,Bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen, bir satır haberle birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten dileklerimle kutlarım.

Doğankent Esnaflarından İlyas Patan, 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Patan Mesajında, Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.

Doğankent esnaflarından Kardeşler çay ocağı sahibi ve Demokratik Sol Parti ilçe başkanı Nurettin Kabadayı 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Kabadayı Mesajında,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen siz değerli basın mensuplarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ederim.

Doğankent ilçesi esnaflarından Turan Karahan, 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Karahan mesajında şunlara yer verdi,Tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Dünya Gazeteciler Gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.