Vadi'nin Medya Penceresi
  • 17 Şubat 2020 Pazartesi

Erdal Ünlü Dualarla Toprağa verildi

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’nın da katıldığı, cenaze töreni Harşıt Ulu cami bahçesinde yapıldı.

Erdal Ünlü Dualarla Toprağa verildi

Uzun zamandan beri kanser tedavisi gördüğü İstanbul'daki özel hastanede hayatını kaybeden Giresun Çevre ve Şehircilik il Müdür yardımcısı Doğankentli Erdal Ünlü’nün cenazesi bugün Doğankent ilçesi Harşıt Ulu Cami bahçesinde kılındıktan sonra Halıköse kabristanlığında toprağa verildi. 

Ünlü’nün cenaze namazına katılan Sarıfakıoğulları namazdan sonra aileye taziyede bulunduktan sonra Doğankent’ten ayrıldı.

Ünlü’nün Cenazesine; Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Jandarma Bölge komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Muhammed Sevinç, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Doğankent Kaymakamı Tuncay Karataş, Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden, Doğankent İl Genel Meclisi üyeleri Hayati Bayram, Muttalip Patan, Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz Varol. Giresun İl Müftüsü Muhiddin Oral, Doğankent Müftüsü Nurullah Oruç, Siyasi Parti temsilcileri İrfan Tüfekçi, Yılmaz Dede, Cemil Kara, Doğankent daire amirleri, Köy ve Mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber Etiketleri