Vadi'nin Medya Penceresi
  • 06 Aralık 2019 Cuma

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

Doğankent Esnaflarından Ünlü ve Bişkin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile birer mesaj yayınladılar

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

Güller Ünlü'nün Öğretmenler Günü Mesajı 


Doğankent esnaflarından "Tarzım Ayakkabı ve Çanta Dünyası" sahibi Güller Ünlü 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı. 

Ünlü Mesajında; Başta başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutlayarak, hepsinin önünde saygıyla eğiliyorum. 24 Kasım Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Kemal Bişkin'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı


Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından "Modülasyon Enerji Sistemleri" yönetim kurulu başkanı ve Güvenlik Köyü sakinlerinden Kemal Bişkin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı yayınladı

Bişkin Mesajında; "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyen Hz. Ali" eğitim ve öğretim görevini yerine getiren öğretmenlerimizin ne kadar kutsal görev yaptığına daha o yıllarda dikkat çekmiştir. Bu düsturla çalışan öğretmenlerimize minnet duygularımızı ifade eder saygı duyarız.

Bu vesile ile geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı yetiştiren değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım ÖĞRETMENLER gününü kutlar, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allah'tan rahmet dilerim.