Vadi'nin Medya Penceresi
  • 19 Kasım 2019 Salı

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajları-03

Doğankent ilçesi esnafları, "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" münasebeti ile birer mesaj yayınladılar.

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajları-03

Kemal Bişkin'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı


Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından "Modülasyon Enerji Sistemleri" yönetim kurulu başkanı ve Güvenlik Köyü sakinlerinden Kemal Bişkin 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı yayınladı

Bişkin Mesajında; Bugün Onu kaybetmenin hüznünü yaşarken, O'na olan inancımızı bir kez daha tazeliyoruz. Demokratik, laik ve çağdaş değerlerle oluşturulmuş 'en büyük eser' olan Türkiye Cumhuriyetinin emanet edildiği genç nesiller  olarak; Mustafa Kemal Atatürk’ün göstermiş olduğu yolda doğruluktan, eşitlikten, adaletten ve demokrasiden vazgeçmeden, bu emaneti koruyacağımıza bir kez daha söz veriyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Mustafa Kemal Atatürk'ü özlem,  saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.

Güller Ünlü'den 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı


Doğankent esnaflarından "Tarzım Ayakkabı ve Çanta Dünyası" sahibi Güller Ünlü; Cumhuriyetimizin kurucusu ve Kurtuluş Savaşının eşsiz kahramanı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 81.ci yılında minnet ve şükranla  anıyoruz.

Ünlü Mesajında; Cumhuriyetimizin kurucusu ve Kurtuluş Savaşının eşsiz kahramanı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 81.ci yılında minnet ve şükranla anıyoruz. Atatürk; Ulusal bağımsızlığımızın, birlik ve  beraberliğimizin simgesi, ulusumuzun geleceğini her zaman aydınlatacak bir ışık kaynağı ve bizlere tam bağımsız, çağdaş bir devlet ve Cumhuriyeti armağan eden, tarihin akışını değiştirerek yaşadığı çağa damgasını vuran, başarıları ile tüm  insanlığın saygısını kazanan büyük bir devlet adamıdır. Büyük önder Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere armağan etmiş olduğu miraslarını koruyup yüceltmek için gayret saf etmeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ulusumuzun kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü 81.ci ölüm yıl dönümünde bir kez daha sevgi, şükran ve rahmetle anıyor, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimize rahmet  diliyorum.