Vadi'nin Medya Penceresi
  • 27 Ocak 2020 Pazartesi

Mevlit Kandili Mesajları-03

Doğankent ilçesi esnafları, Alemlere rahmet olarak gönderilen peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa S.A. dünyaya gelişinin 1448.cı yıl dönümü ve Mevlid Kandili dolayısıyla birer mesajı yayınladı.

Mevlit Kandili Mesajları-03

Güller Ünlü'den Mevlid Kandili Mesajı 


Doğankent esnaflarından "Tarzım Ayakkabı ve Çanta Dünyası" sahibi Güller Ünlü Mevlid Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Ünlü Mesajında; Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, Mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için. Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu  olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun. 

Kemal Bişkin'in Mevlid kandili Mesajı


Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından "Modülasyon Enerji Sistemleri" yönetim kurulu başkanı ve Güvenlik Köyü sakinlerinden Kemal Bişkin Mevlid Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Bişkin Mesajında; Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya  kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.