Vadi'nin Medya Penceresi
  • 22 Ekim 2019 Salı

Tirebolu’da Kaymakamlık Futbol Turnuvası!

İlçede son 2 yıldır yapılmayan Halı Saha Futbol Turnuvası, bu yıl Şehit Polis Memuru Murat Mimiroğlu adına düzenlenecek olup, kurumlar arasında yapılacak turnuvaya 15 takım katılacak…

Doğankentspor Dolu Dizgin

Doğankentspor 20.10.2019 pazar saat 15.00 Giresun organize Sanayi stadında Camili Örnek Spor ile oynanan maçta 90.cı dakikada Batuhan'ın attığı golle 3 puan alarak evine döndü.

Doğankentspor Sezona Merhaba Dedi

Doğankentspor, bugün Doğankent ilçe stadında Duroğlusporu 3-1 yenerek lige merhaba dedi.

Doğankentspor Genel Kurulunu Yaptı

Doğankentspor Derneği olağan genel kurul toplantısını yaptı.

Doğankentspor Neden Kongreye Gidiyor

Doğankent spor 2018-2019 futbol sezonunda birinci amatör kümede ilçemizi temsil etmiş bulunmakta olup ligde 47 puanla üçüncü olarak ve üç puanla bir üst lige çıkma şansını kayıp etmiştir. Ligde en çok gol atan ve en az gol yiyen üçüncü takım olmuştur. Lisanslı tüm oyuncular vadinin içinden olup çoğunun Doğankentli ağırlıklı bir takım görüntüsü vermiştir.

Doğankentspor Genel Kurul Toplantı İlanı

Doğankentspor Kulübü Derneği Başkanlığından Genel Kurul toplantı ilanı

Sokakta Satranç Etkinliği Var

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığının ‘Sokakta Satranç Var Projesi’ kapsamında Gümüşhane’de 3-5 Eylül tarihleri arasında parklarda satranç etkinliği düzenlenecek

Çocuğunuz içindeki sporcuyu kendi keşfetsin

İstanbul Bilgi Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Kasap, çocuk spor ilişkisinde dikkat edilmesi gereken noktaları paylaştı.

Milletvekili Öztürk Giresunspor kulübünü ziyaret etti

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresunspor Kulübü’nü ziyaret etti. Yeni sezon öncesi hazırlıkları kapsamında kulüp tesislerinde sürdürdüğü antrenman çalışmalarında takımı ziyaret eden Öztürk, burada yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi.

Gazi Koşusu'nda İmamoğlu coşkusu

Ekrem İmamoğlu'ndan ''makam aracı'' açıklaması, Parça parça uğraşamam. Bir arada görmem lazım!

Kategori Etiketleri